OPTINFO

Prezentační stánky společností

kategorie

Brýlové čočky

AREDOVALE

AREDOVALE Vám přináší světovou značku brýlových čoček Leica-Eyecare a novinku VARIOVID VOLTERRA s EO TECH technologií, díky které se podařilo snížit aberace v skle až o 65%. VARIOVID VOLTERRA – skla s výhodami progresivních čoček ale monofokálním pocitem vidění.

Úspěšně jsme zvládli launch nových kontaktních čoček s nejtenčím obalem na světě – Miru 1day Menicon Flat Pack Toric.

Zároveň přinášíme novinku Miru 1day Upside Multifocal s unikátní SMART TOUCH zónou, kde je opět jasně viditelná linie jednodenních čoček japonské společnosti Menicon. Kontaktní čočky jsou vždy správnou stranou připravené k aplikaci. Aplikace je o 50% jednodušší, rychlejší a bezpečnější.

Podrobnosti na našem webu

Carl Zeiss

Vážení obchodní partneři,

Vítejte v našem virtuálním stánku. V roce 2021 oslaví ZEISS 175 let své existence. V rámci divize zabývající se brýlovými čočkami a přístroji pro oční optiky, jsme během května uvedli na český a slovenský trh novou povrchovou úpravu DuraVision AntiVirus Platinum UV, která má schopnost hubit bakterie a viry. Novinkou je také nový materiál brýlových čoček ZEISS BlueGuard, který snižuje propustnost nebezpečného modrého světla. Všechny novinky jsme představili ve videu ZDE. Cílem společnosti je být rovnocenným partnerem všem specialistům v oční péči nejen skrze novinky a revoluční technologie, ale také formou školení, webinářů a další podpory.
“Seeing beyond” – spolu s vámi chceme vidět co nejdále a umožnit našim partnerům realizovat své ambice.

Podrobnosti na našem webu

Omega Optix

Jsme český výrobce a distributor brýlových čoček.

Patříme mezi největší společnosti v optickém odvětví na českém trhu s více než čtvrt stoletím odborných zkušeností. Každoročně dodáme přes 4 miliony čoček do 33 zemí světa. Výrobní laboratoř v Brandýse nad Labem je jednou z nejmodernějších laboratoří v Evropě.

Spokojenost našich obchodních partnerů je pro nás na prvním místě. Proto soustředíme veškeré úsilí na budování obchodních vztahů, poskytování rychlých a flexibilních služeb a na dodávání kvalitních a dostupných produktů.

Jsme tím pravým partnerem, abychom společně vytvářeli individuální a úspěšná řešení pro váš byznys!

Podrobnosti na našem webu

OPTIKA ČIVICE

OPTIKA ČIVICE se tradičně prezentuje na největších společenských akcích oboru – na OPTĚ a na KONGRESU OPTIKY A OPTOMETRIE. Z objektivních důvodů se nyní tyto velké otevřené akce konat nemohou. Proto jsme rádi za tuto příležitost a virtuálně vás vítáme a zdravíme v tomto prostoru. Snažíme se vás v rámci možností stále co nejvíc podporovat a usnadnit překonání této zvláštní komplikované situace. V našem oboru to naštěstí ještě není tak špatné. Bez kvalitního vidění se lidé většinou neobejdou. Na našich webových stránkách (ZDE)můžete najít mnoho novinek i osvědčených typů brýlových čoček, které vaši zákazníci ocení a přinesou jim potřebnou zrakovou pohodu. Děkujeme vám za přízeň a spolupráci a přejeme vám i v této komplikované době úspěšné podnikání v oční optice.

Podrobnosti na našem webu

Sagitta Ltd.

Vážení kolegové, obchodní partneři, zákazníci,

vítáme Vás ve virtuálním stánku naší společnosti. Sagitta Ltd., spol. s r.o. patří k jedním z největším dodavatelů brýlových obrub a slunečních brýlí v Česku a na Slovensku. Do našeho portfolia patří například značky Esprit, Elle, Jaguar, Davidoff, Bogner, JOOP!, Victoria Beckham, Tom Tailor, Mexx, HIS, Blackfin, Calvin Klein, Nike, Lacoste…

Rovněž se věnujeme výrobě brýlových čoček a v neposlední řadě jsme dlouhodobým dodavatelem lup a optických pomůcek pro nevidomé a slabozraké.

Další informace a veškeré podrobnosti se dozvíte na našem webu.

Podrobnosti na našem webu