OPTINFO

Prezentační stánky společností

kategorie

Brýlové obruby

AMBG, LTD.

Vážení klienti,

rádi bychom vám poděkovali za návštěvu našeho virtuálního stánku u příležitosti první virtuální výstavy oční optiky a optometrie. Určitě se všichni těšíme, až se budeme moci na nějaké té akci potkat osobně, nad kávou nebo něčím ostřejším, probrat nové kolekce a připravované novinky, kterých bude v tomto roce ještě nespočet. Věříme, že se vám náš virtuální stánek bude líbit. Naleznete tam zajímavé informace a novinky, které od nás můžete očekávat v druhé půlce roku a zároveň i nové kolekce a zajímavosti ze světa značek, jako jsou Dior, Tom Ford, Celine, Kenzo, Stella McCartney, Visible, Numan, Eye Dance atd. …

Tak už na nic nečekejte a prohlédněte si novinky z bezpečí domova.

Podrobnosti na našem webu

Omega Optix

Jsme český výrobce a distributor brýlových čoček.

Patříme mezi největší společnosti v optickém odvětví na českém trhu s více než čtvrt stoletím odborných zkušeností. Každoročně dodáme přes 4 miliony čoček do 33 zemí světa. Výrobní laboratoř v Brandýse nad Labem je jednou z nejmodernějších laboratoří v Evropě.

Spokojenost našich obchodních partnerů je pro nás na prvním místě. Proto soustředíme veškeré úsilí na budování obchodních vztahů, poskytování rychlých a flexibilních služeb a na dodávání kvalitních a dostupných produktů.

Jsme tím pravým partnerem, abychom společně vytvářeli individuální a úspěšná řešení pro váš byznys!

Podrobnosti na našem webu

Petr Kazda – Breitfeld & Schliekert

Firma Petr Kazda – Breitfeld & Schliekert od začátku svého působení na trhu v roce 2000, vždy navštěvovala veletrhy OPTA a prezentace v oboru oční optiky. Osobní kontakt s Vámi je pro nás velmi důležitý. Neustále naši nabídku rozšiřujeme o zajímavé a kvalitní produkty, tak jak jste u nás již zvyklí. Protože nevíme, kdy se budeme moci setkat při nějaké „akci“, dovolte nám alespoň Vás pozvat na naše webové stránky, kdre naleznete novinky a naši aktuální nabídku. Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši přízeň a spolupráci v této složité době. Pevně věříme, že situace ohledně pandemie bude již brzy minulostí a opět se s Vámi při nejbližší příležitosti setkáme!

Podrobnosti na našem webu

Safilo

Vážení obchodní partneři,

jako přední výrobci brýlových obrub bychom Vám rádi připomněli značky našeho portfolia, které pokrývá různé cenové hladiny: Polaroid, Carrera, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Hugo, Jimmy Choo, David Beckham, Levis, Missoni, M Missoni, Moschino, Love Moschino, Pierre Cardin, Fossil, Marc Jacobs, Givenchy, Kate Spade, Smith, 7ST, Elie Saab.
Více informací… Country Manager – Jiří Mikulecký: 775 55 66 04, e-mail

Podrobnosti na našem webu

Sagitta Ltd.

Vážení kolegové, obchodní partneři, zákazníci,

vítáme Vás ve virtuálním stánku naší společnosti. Sagitta Ltd., spol. s r.o. patří k jedním z největším dodavatelů brýlových obrub a slunečních brýlí v Česku a na Slovensku. Do našeho portfolia patří například značky Esprit, Elle, Jaguar, Davidoff, Bogner, JOOP!, Victoria Beckham, Tom Tailor, Mexx, HIS, Blackfin, Calvin Klein, Nike, Lacoste…

Rovněž se věnujeme výrobě brýlových čoček a v neposlední řadě jsme dlouhodobým dodavatelem lup a optických pomůcek pro nevidomé a slabozraké.

Další informace a veškeré podrobnosti se dozvíte na našem webu.

Podrobnosti na našem webu