OPTINFO

Prezentační stánky společností

kategorie

Doplňky

OPTIKA ČIVICE

OPTIKA ČIVICE se tradičně prezentuje na největších společenských akcích oboru – na OPTĚ a na KONGRESU OPTIKY A OPTOMETRIE. Z objektivních důvodů se nyní tyto velké otevřené akce konat nemohou. Proto jsme rádi za tuto příležitost a virtuálně vás vítáme a zdravíme v tomto prostoru. Snažíme se vás v rámci možností stále co nejvíc podporovat a usnadnit překonání této zvláštní komplikované situace. V našem oboru to naštěstí ještě není tak špatné. Bez kvalitního vidění se lidé většinou neobejdou. Na našich webových stránkách (ZDE)můžete najít mnoho novinek i osvědčených typů brýlových čoček, které vaši zákazníci ocení a přinesou jim potřebnou zrakovou pohodu. Děkujeme vám za přízeň a spolupráci a přejeme vám i v této komplikované době úspěšné podnikání v oční optice.

Podrobnosti na našem webu

Petr Kazda – Breitfeld & Schliekert

Firma Petr Kazda – Breitfeld & Schliekert od začátku svého působení na trhu v roce 2000, vždy navštěvovala veletrhy OPTA a prezentace v oboru oční optiky. Osobní kontakt s Vámi je pro nás velmi důležitý. Neustále naši nabídku rozšiřujeme o zajímavé a kvalitní produkty, tak jak jste u nás již zvyklí. Protože nevíme, kdy se budeme moci setkat při nějaké „akci“, dovolte nám alespoň Vás pozvat na naše webové stránky, kdre naleznete novinky a naši aktuální nabídku. Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši přízeň a spolupráci v této složité době. Pevně věříme, že situace ohledně pandemie bude již brzy minulostí a opět se s Vámi při nejbližší příležitosti setkáme!

Podrobnosti na našem webu

Sagitta Ltd.

Vážení kolegové, obchodní partneři, zákazníci,

vítáme Vás ve virtuálním stánku naší společnosti. Sagitta Ltd., spol. s r.o. patří k jedním z největším dodavatelů brýlových obrub a slunečních brýlí v Česku a na Slovensku. Do našeho portfolia patří například značky Esprit, Elle, Jaguar, Davidoff, Bogner, JOOP!, Victoria Beckham, Tom Tailor, Mexx, HIS, Blackfin, Calvin Klein, Nike, Lacoste…

Rovněž se věnujeme výrobě brýlových čoček a v neposlední řadě jsme dlouhodobým dodavatelem lup a optických pomůcek pro nevidomé a slabozraké.

Další informace a veškeré podrobnosti se dozvíte na našem webu.

Podrobnosti na našem webu