OPTINFO

Prezentační stánky společností

kategorie

Kontaktní čočky

AREDOVALE

AREDOVALE Vám přináší světovou značku brýlových čoček Leica-Eyecare a novinku VARIOVID VOLTERRA s EO TECH technologií, díky které se podařilo snížit aberace v skle až o 65%. VARIOVID VOLTERRA – skla s výhodami progresivních čoček ale monofokálním pocitem vidění.

Úspěšně jsme zvládli launch nových kontaktních čoček s nejtenčím obalem na světě – Miru 1day Menicon Flat Pack Toric.

Zároveň přinášíme novinku Miru 1day Upside Multifocal s unikátní SMART TOUCH zónou, kde je opět jasně viditelná linie jednodenních čoček japonské společnosti Menicon. Kontaktní čočky jsou vždy správnou stranou připravené k aplikaci. Aplikace je o 50% jednodušší, rychlejší a bezpečnější.

Podrobnosti na našem webu

Wilens s.r.o

Kontaktními čočkami, roztoky na jejich údržbu a příslušenstvím se zabýváme již od roku 1992. Mezi naše poslední novinky patří jednodenní čočky od firmy SEED, která je čtvrtým největším výrobcem kontaktních čoček na světě a svůj sortiment má zaměřen výhradně na offline prodej. Je to tedy výborná volba pro oční optiky v jejich boji s e-shopy.

Mezi naše přednosti patří distribuce soustružených kontaktních čoček od předních výrobců. Vysoký rozsah parametrů těchto čoček je ideální pro náročné zákazníky.

Jako jediní v ČR a okolních zemích se zabýváme i barvením protetických čoček.

Chcete profesionální čočky, které si nikdo nemůže koupit na internetu? Pak jsme tu my. Wilens s.r.o.

Podrobnosti na našem webu