OPTINFO

Prezentační stánky společností

kategorie

Ostatní

Časopis Česká oční optika

Časopis Česká oční optika je jediným odborným časopisem pro oční optiky, optometristy a ortoptisty v České republice a na Slovensku.

Vydavatel:  Společenstvo českých optiků a optometristů (SČOO)
Redakce:  EXPO DATA spol. s r.o.

Distribuce

  • všichni členové Společenstva českých optiků a optometristů (SČOO),
  • všichni členové Optické únie Slovenska (OÚS),
  • předplatitelé z ČR i SR, oční optiky, oční ambulance, aplikační střediska, ortoptisté, odborné školy, nemocnice/polikliniky, knihovny.

Náklad: 1 250 výtisků
Periodicita: čtvrtletník
Ročník: 62

Předplatné:

  • Celoroční předplatné: 252 Kč (4 čísla). Zlevněné předplatné pro studenty odborných škol: 126 Kč (po doložení potvrzení o studiu).
  • Celoroční předplatné pro členy SČOO: zdarma
  • Objednávky: na adrese redakce nebo na webových stránkách časopisu.
Podrobnosti na našem webu

Omega Optix

Jsme český výrobce a distributor brýlových čoček.

Patříme mezi největší společnosti v optickém odvětví na českém trhu s více než čtvrt stoletím odborných zkušeností. Každoročně dodáme přes 4 miliony čoček do 33 zemí světa. Výrobní laboratoř v Brandýse nad Labem je jednou z nejmodernějších laboratoří v Evropě.

Spokojenost našich obchodních partnerů je pro nás na prvním místě. Proto soustředíme veškeré úsilí na budování obchodních vztahů, poskytování rychlých a flexibilních služeb a na dodávání kvalitních a dostupných produktů.

Jsme tím pravým partnerem, abychom společně vytvářeli individuální a úspěšná řešení pro váš byznys!

Podrobnosti na našem webu

OPTA 2021 (Výstaviště Brno)

I po dlouhé odmlce způsobené epidemiologickou situací zůstává veletrh OPTA jedinou možností v České republice a na Slovensku, jak na profesionální úrovni prezentovat a shlédnout to nejlepší z oborů oční optiky, optometrie a oftalmologie. Svým rozsahem a kvalitou je nejvýznamnější oborovou prezentací v regionu střední Evropy. OPTA slouží i jako centrum vzdělávání – v jejím průběhu se koná řada odborných přednášek a seminářů ve spolupráci se SČOO. Zveme Vás k účasti nebo návštěvě letošního ročníku veletrhu OPTA, který se uskuteční ve dnech 17. – 19. září 2021 v pavilonu B. 

Podrobnosti na našem webu

Petr Kazda – Breitfeld & Schliekert

Firma Petr Kazda – Breitfeld & Schliekert od začátku svého působení na trhu v roce 2000, vždy navštěvovala veletrhy OPTA a prezentace v oboru oční optiky. Osobní kontakt s Vámi je pro nás velmi důležitý. Neustále naši nabídku rozšiřujeme o zajímavé a kvalitní produkty, tak jak jste u nás již zvyklí. Protože nevíme, kdy se budeme moci setkat při nějaké „akci“, dovolte nám alespoň Vás pozvat na naše webové stránky, kdre naleznete novinky a naši aktuální nabídku. Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši přízeň a spolupráci v této složité době. Pevně věříme, že situace ohledně pandemie bude již brzy minulostí a opět se s Vámi při nejbližší příležitosti setkáme!

Podrobnosti na našem webu

Sagitta Ltd.

Vážení kolegové, obchodní partneři, zákazníci,

vítáme Vás ve virtuálním stánku naší společnosti. Sagitta Ltd., spol. s r.o. patří k jedním z největším dodavatelů brýlových obrub a slunečních brýlí v Česku a na Slovensku. Do našeho portfolia patří například značky Esprit, Elle, Jaguar, Davidoff, Bogner, JOOP!, Victoria Beckham, Tom Tailor, Mexx, HIS, Blackfin, Calvin Klein, Nike, Lacoste…

Rovněž se věnujeme výrobě brýlových čoček a v neposlední řadě jsme dlouhodobým dodavatelem lup a optických pomůcek pro nevidomé a slabozraké.

Další informace a veškeré podrobnosti se dozvíte na našem webu.

Podrobnosti na našem webu

SILMO Paris 2021

Mezinárodní veletrh optiky SILMO Paris 2021 proběhne 24. – 27. září 2021

SILMO Paříž je nejen důležitou podzimní událostí, ale také součástí mezinárodního projektu SILMO Family. Spojuje rodinu jedinečných profesionálů s cílem obohatit své zkušenosti a know-how z celého světa prostřednictvím veletrhů SILMO Paříž, SILMO Bangkok, SILMO Istanbul, nebo také Copenhagen Specs (Copenhagen, Berlín a Barcelona) a SILMO Showroom (Praha a Lisabon).
SILMO Paříž je srdcem systému a organizuje tyto satelity nabízející prezentaci odvětví v souladu s aktuálním hospodářským vývojem.
Více informací… české zastoupení Silmo: +420 605 31 41 71; e-mail

Podrobnosti na našem webu