OPTINFO

Prezentační stánky společností

kategorie

Technologie

AREDOVALE

AREDOVALE Vám přináší světovou značku brýlových čoček Leica-Eyecare a novinku VARIOVID VOLTERRA s EO TECH technologií, díky které se podařilo snížit aberace v skle až o 65%. VARIOVID VOLTERRA – skla s výhodami progresivních čoček ale monofokálním pocitem vidění.

Úspěšně jsme zvládli launch nových kontaktních čoček s nejtenčím obalem na světě – Miru 1day Menicon Flat Pack Toric.

Zároveň přinášíme novinku Miru 1day Upside Multifocal s unikátní SMART TOUCH zónou, kde je opět jasně viditelná linie jednodenních čoček japonské společnosti Menicon. Kontaktní čočky jsou vždy správnou stranou připravené k aplikaci. Aplikace je o 50% jednodušší, rychlejší a bezpečnější.

Podrobnosti na našem webu

BRELIS OPTOSYSTEM

 Vážení návštěvníci, 

odhodláváte se změnit Váš informační systém v oční optice? Neváhejte nás oslovit a my Vám rádi osobně nebo online odprezentujeme náš produkt Brelis Optosystém. 

Od roku 2007 se výhradně věnujeme vývoji a poskytování specializovaného informačního systému pro oční optiky. Zabezpečíme Vám nejen kvalitní a mnoha funkcemi provázaný systém, ale také bezproblémový náběh, migraci všech požadovaných dat z původního systému a následně pravidelné aktualizace a stabilní technickou podporu. 

Spojte se s námi a rádi Vám odprezentujeme všechny funkce, novinky a nadstavby systému. 

Těšíme se na setkání a spolupráci
… +420 730 805 157 ; e-mail

S pozdravem Brelis

Podrobnosti na našem webu

Carl Zeiss

Vážení obchodní partneři,

Vítejte v našem virtuálním stánku. V roce 2021 oslaví ZEISS 175 let své existence. V rámci divize zabývající se brýlovými čočkami a přístroji pro oční optiky, jsme během května uvedli na český a slovenský trh novou povrchovou úpravu DuraVision AntiVirus Platinum UV, která má schopnost hubit bakterie a viry. Novinkou je také nový materiál brýlových čoček ZEISS BlueGuard, který snižuje propustnost nebezpečného modrého světla. Všechny novinky jsme představili ve videu ZDE. Cílem společnosti je být rovnocenným partnerem všem specialistům v oční péči nejen skrze novinky a revoluční technologie, ale také formou školení, webinářů a další podpory.
“Seeing beyond” – spolu s vámi chceme vidět co nejdále a umožnit našim partnerům realizovat své ambice.

Podrobnosti na našem webu

OPTIKA ČIVICE

OPTIKA ČIVICE se tradičně prezentuje na největších společenských akcích oboru – na OPTĚ a na KONGRESU OPTIKY A OPTOMETRIE. Z objektivních důvodů se nyní tyto velké otevřené akce konat nemohou. Proto jsme rádi za tuto příležitost a virtuálně vás vítáme a zdravíme v tomto prostoru. Snažíme se vás v rámci možností stále co nejvíc podporovat a usnadnit překonání této zvláštní komplikované situace. V našem oboru to naštěstí ještě není tak špatné. Bez kvalitního vidění se lidé většinou neobejdou. Na našich webových stránkách (ZDE)můžete najít mnoho novinek i osvědčených typů brýlových čoček, které vaši zákazníci ocení a přinesou jim potřebnou zrakovou pohodu. Děkujeme vám za přízeň a spolupráci a přejeme vám i v této komplikované době úspěšné podnikání v oční optice.

Podrobnosti na našem webu

Petr Kazda – Breitfeld & Schliekert

Firma Petr Kazda – Breitfeld & Schliekert od začátku svého působení na trhu v roce 2000, vždy navštěvovala veletrhy OPTA a prezentace v oboru oční optiky. Osobní kontakt s Vámi je pro nás velmi důležitý. Neustále naši nabídku rozšiřujeme o zajímavé a kvalitní produkty, tak jak jste u nás již zvyklí. Protože nevíme, kdy se budeme moci setkat při nějaké „akci“, dovolte nám alespoň Vás pozvat na naše webové stránky, kdre naleznete novinky a naši aktuální nabídku. Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši přízeň a spolupráci v této složité době. Pevně věříme, že situace ohledně pandemie bude již brzy minulostí a opět se s Vámi při nejbližší příležitosti setkáme!

Podrobnosti na našem webu

SP OPTIK – informační systém pro optiky

Vážení návštěvníci,

nabízíme Vám SP OPTIK – komplexní informační systém pro správu Vaší optiky – praxí ověřené řešení, jednoduše, efektivně a spolehlivě už 8 let.
Využijte moderní technologie na marketingové oslovení Vašich klientů. Vyjeďte si reporty, které zhodnotí a napoví, co je pro Vás nejzajímavější prodávat.
S SP OPTIKem bude pro Vás vedení skladového hospodářství, včetně inventur, pohodlná a jednoduchá záležitost. Máte i možnost online přehledů, kdekoli, přímo na mobilu či tabletu.

SP OPTIK je vhodný jak pro optiky s jednou provozovnou, tak i pro multipobočkové sítě optik. To vše za velmi příznivou cenu za licenci a kvalitní podporu s aktualizacemi. Více na našem webu.

Podrobnosti na našem webu