Chcete na OPTĚ vyhrát zpáteční letenku, ubytování v hotelu a V.I.P. vstupenku na veletrh SILMO Paříž (27. – 30. září 2019)?

Je to jednoduché – zastavte se u prezentace SILMO PARIS na stánku Společenstva českých optiků a optometristů na veletrhu OPTA 2019 a vyplňte slosovací kupon. Losování proběhne na OPTA Party, která se koná večer v sobotu 9. 3. 2019.

Jubilejní 25. ročník mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA budou i tento rok na brněnském výstavišti hostit veletrh SILMO PARIS. Prezentace veletrhu SILMO proběhne v rámci přátelských vztahů přímo na stánku SČOO.

SILMO PARIS podporuje brněnský veletrh OPTA již mnoho let a i tento rok připravil losovací soutěž pro optiky, kteří veletrh OPTA navštíví. Hlavní cenou bude pozvání dvou vylosovaných optiků na veletrh SILMO PARIS (27. – 30. září 2019), tedy konkrétně – zpáteční letenka, jedna noc ubytování v hotelu v Paříži a V.I.P. vstupenka na veletrh.

Zastavte se tedy u prezentace SILMO PARIS na stánku SČOO na veletrhu OPTA 2019 a vyplňte slosovací kupon. Losování proběhne na OPTA Party, která se koná večer v sobotu 9. 3. 2019.

Od roku 1967, kdy veletrh SILMO vznikl, se vypracoval na prestižní událost, která se každoročně těší velkému zájmu, jak z řad vystavovatelů, tak i návštěvníků z celého světa.

Veletrh SILMO PARIS nezahálí a jde s dobou. Díky nově zavedeným marketingovým nástrojům posiluje svoji pozici na trhu. Vytvořil informační, školící a vývojové nástroje, publikace jako: sociální platformy, magazín veletrhu Digital Trends by SILMO, fórum trendů, soutěž Silmo d’Or, Akademii Silmo. Přináší skutečnou službu s interaktivním obsahem před a po veletrhu. Zároveň podporuje kreativitu a bohatství tohoto odvětví.

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář