Podmínky a ceník inzerce

Nabízíme možnost zveřejnění inzerce na těchto webových stránkách a to dvěma způsoby:

1. Nekomerční Řádková inzerce

 v kategoriích: zaměstnání (hledám/nabízím) > koupím/prodám (prodejna a/nebo její vybavení) > nabídka služeb.

Řádková inzerce může obsahovat pouze text (ne loga ani obrázky), ale mohou v ní být umístěné odkazy na jiné webové stránky a samozřejmě kontakty. Řádková inzerce bude umístěna do sekce “Inzerce” na tomto webu SČOO.

Členové SČOO mají v rámci členského poplatku nárok na zveřejnění jedné Řádkové inzerce zdarma vždy na dobu 1 měsíce (tj. 30 dnů včetně). Po uplynutí této doby bude inzerát z webu automaticky odstraněn – členové však mohou inzerci zveřejnit na webu opět zdarma na jeden další měsíc atd.. Zveřejnění dalších inzercí (většího počtu než jedné) během stejného měsíce je zpoplatněno jako u nečlenů

Nečlenové SČOO mohou také zveřejnit inzerát – toto je však zpoplatněno částkou 1.000 Kč/měsíc. Opět, po 1 měsíci od zveřejnění bude inzerce z webu automaticky smazána, ale je možné si objednat inzerci na další měsíc atd..
V případě zájmu o kontinuální více než tříměsíční Řádkovou Inzerci prosím kontaktujte kancelář – zde. (scoo@scoo.cz)

Máte-li zájem o Řádkovou inzerci vyplňte a odešlete on-line formulář umístěný v pravém horním rohu této stránky (pod odkazy “Vložení inzerce pro členy” a “Vložení inzerce pro nečleny”)

Váš inzerát bude zveřejněn ihned po schválení jeho obsahu (*), od té chvíle začne běžet jeho 30 denní lhůta.

2. Komerční Bannerové inzerce

Je také možné zveřejnit komerční inzerci formou grafického Banneru, umístěného ve spodní části titulní strany tohoto webu SČOO. Po kliknutí na banner pak dojde k  přesměrování na inzerci nebo informaci umístěnou na webu inzerenta apod..

Členové a nečlenové SČOO mají při této formě inzerce stejné podmínky:

Velikost banneru: jsou dvě možnosti: 300×250 px (resp. 728×90 px) … podle množství další bannerové inzerce na webu. Cena za umístění banneru:
  • 5 tisíc/měsíc
  • 9 tisíc/2měsíce
  • 12 tisíc/3měsíce
  • 21 tisíc /6 měsíců
Máte-li zájem o Bannerovou inzerci popište a pošlete nám Vaše požadavky – zde. (scoo@scoo.cz)

(*) Poznámky:

  • Inzerce se musí týkat výhradně naší profese a jejího provozování.
  • Představenstvo SČOO má právo posoudit a odmítnout zveřejnění inzerce, která podle jeho názoru nebude ve shodě s etikou a zájmy oboru a/nebo členů SČOO.
  • Odkaz na zveřejněný inzerát na webu může být součástí elektronických Zpráv SČOO rozesílaných několikrát ročně členům, ale to pouze v případě, když dojde k termínové shodě.
  • V případě zájmu o inzerci v časopisu Česká oční optika kontaktujte paní Soňu Fišerovou e-mailem (fiserova@expodata.cz nebo na tel.: 541 159 367, 727 912 443).