Metodika pro oční optiky a Metodika pro optometristy – aktualizované verze 2021

aktualizovaný přehled nejdůležitějších právních předpisů bude představen na Valné hromadě

Společenstvo pro své členy zevrubně setřídilo a vysvětlilo práva a povinnosti provozovatelů očních optik i optometristů dle dotčených právních předpisů, a to v podobě dvou zcela unikátních graficky přehledně zpracovaných a prolinkovaných brožur – 18 stránkové “Metodiky pro oční optiky” a 30 stránkové “Metodiky pro opometristy”.

V roce 2016 tak vznikly první verze Metodik a v září 2018 pak jejich aktualizované verze. Bylo v nich možné nalézt přehled nejdůležitějších právních předpisů, a to jak pro provozování profesí, tak i pro podnikání, včetně vysvětlení průběhu možných kontrol ze strany veřejných institucí a mnoha dalších nezbytných informací a odkazů.

Nyní připravujeme nové verze obou Metodik, které zapracovávají všechny legislativní změny za poslední tři roky, samozřejmě včetně nového zákona pro zdravotnické prostředky, regulace reklamy a dalších aktuálních změn.

Obě aktualizované Metodiky budou představeny po ukončení Valné hromady SČOO (cca od 15:00), která proběhne v sobotu 18. září v Praze.

Informace k Valné hromadě SČOO svolané na 18. září 2021 –>>

Pozvánka na Valnou hromadu SČOO – v sobotu 18. 9. 2021 od 13:00 v Praze

 

Starší verze Metodik –>>

Metodiky pro oční optiky a optometristy

Sdílejte tento příspěvek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Napsat komentář