Jaký byl “Víkend SČOO + SILMO Showroom Praha 2023”?

dvoudenní vzdělávání v podání SILMO Akademie, Valná hromada SČOO, večerní Party + celodenní výstava SILMO SHOWROOM PRAHA

Společenstvo a mezinárodní veletrh oční optiky SILMO Paris uspořádali začátkem června 2023 společnou akci v samém centru Prahy nazvanou “VÍKEND SČOO”. Akce byla velmi úspěšná a atraktivitou neměla v historii české optiky a optometrie obdoby.

Uskutečnila se za příjemného letního počasí těsně vedle Vltavy u Karlova mostu. Kromě zajímavých vnitřních prostor jsme měli k dispozici velkolepé zahradní terasy s intimním výhledem na Karlův most a nedaleký Pražský hrad v pozadí i perfektní přednáškové místnosti.

Během celého víkendu vzdělávali přední světoví odborníci ze SILMO Akademie, a to v oblastech tří oborových trendů, kterými jsou v současnosti – krátkozrakost, udržitelnost a zdravé stáří.

Zazněly přednášky např. na témata “Budoucí trendy ve světě optiky”, “Nejnovější trendy v léčbě myopie”, “Hodnota očních optiků a optometristů ve společnosti”, “Udržitelnost – výzvy a příležitosti pro podnikání”, “Jak se stát udržitelnou oční optikou“, “Nové materiály obrouček a jejich eko-kredit”, “Jak zahájit vaši cestu k řešení myopie ve vaší oční optice” i “Vývoj přístupů k řešení myopie v Česku” a další.

V sobotu také proběhla úspěšná volební valná hromada SČOO a velmi optimistická Party s legendárním DJ Schafffem a v neděli pak celodenní mezinárodní výstava brýlí SILMO Showroom Praha a uvolněná závěrečná cocktail recepce při západu slunce za Pražským hradem.

Prostě… bylo to informačně unikátní a přínosné, mezinárodně zajímavé, k vidění a objednání byly krásné brýle a k tomu všemu to celé byla víkendová pohoda s dobrým jídlem, pitím a zábavou, navíc na krásném místě.

Že chválu na naší akci nepřeháníme se můžete přesvědčit ve filmu, který jsme při akci natočili – ZDE.

 

Video z akce “Víkend SČOO + SILMO Showroom Praha” 2023

Bude „Víkend SČOO + SILMO Showroom Praha“ v opět v roce 2024?

Na víkend do Prahy za vzděláním i zábavou

Všechny podstatné informace k akci “Víkend SČOO”

 

 

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář