OPTA 2023 přivítá odborníky ze světa oční optiky

>> tisková zpráva od společnosti Veletrhy Brno, a.s.


Od 3. do 5. března 2023 se na brněnském výstavišti uskuteční již 27. ročník Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA. Zájem vystavovatelů o připravovaný ročník ukazuje, že veletrh je důležitým místem pro byznys, prezentaci inovací a zároveň ideálním prostorem pro setkání firem se svými zákazníky a partnery.

Největší tuzemské setkání odborníků pečující o kvalitu zrakuNa veletrhu OPTA se představí přední firmy působící na českém trhu, díky čemuž budou k vidění nové kolekce pro nadcházející sezónu od předních světových značek. „V Česku se jedná o jedinečnou příležitost, jak se seznámit s takto rozsáhlou prezentací celého odvětví. I proto se OPTA řadí k významným událostem ze světa oční optiky a díky aktivnímu přístupu vystavovatelů je vnímána jako svátek oboru,“ uvedl Michalis Busios, ředitel veletrhu. Vedle nabídky brýlových obrub a slunečních brýlí nebudou chybět dodavatelé korekčních a kontaktních čoček, technologií a optických a oftalmologických přístrojů. „Po minulém ročníku ovlivněném pandemickou situací se veletrh vrací do dobré kondice. Díky účasti lídrů z oboru očekáváme i zvýšený zájem odborníků o návštěvu akce,“ doplnil Busios. Mezi přihlášenými firmami jsou například AMBG, Carl Zeiss, Finest Trade, HOYA Lens CZ, Johnson & Johnson, MI.OPTICS, Opti – project, OPTILAND, Rodenstock ČR, Safilo, SAGITTA nebo SOVER. Spolupořadatelem je tradičně Společenstvo českých optiků a optometristů, odbornými partnery jsou Optická unie Slovenska a Česká kontaktologická společnost.

OPTA FORUM i historická výstava brýlí
OPTA se v roce 2023 vrací do většího a moderního pavilonu V, kde se uskuteční i doprovodný program OPTA FORUM. Zaměřen bude na prezentaci nejnovějších trendů a na aktuální oborová témata. Pokračovat bude i program DESIGN & TREND zaměřený na aranžmá výloh optických prodejen. Velkým lákadlem bude unikátní historická výstava brýlí, zaměřená na období od jejich počátku do 19. století. K vidění tak budou opravdu jedinečné sběratelské modely. Zpestřením veletrhu bude sobotní OPTA PARTY pro zástupce vystavujících firem a jejich obchodní partnery, která se uskuteční ve speciálně vyčleněném prostoru výstavní haly.

Soutěž TOP OPTA ocení nejlepší exponáty
Vystavovatelé se budou moci se svými vybranými exponáty opět ucházet o ceny TOP OPTA. Hodnotitelská komise složená z odborníků v oboru vybere ty nejlepší exponáty, které budou na veletrhu k vidění. „Zapojení do soutěže je pro vystavovatele jednou z dalších možností, jak marketingově zvýraznit svou účast na veletrhu. Věřím, že se můžeme těšit na celou řadu inovativních modelů,“ doplnil Busios.

Pohodový vstup s klubovou kartou
Návštěvnost veletrhu OPTA je vysoce odborná a mezi účastníky jsou prakticky výhradně registrovaní odborníci. S cílem zajistit účast co největšího počtu relevantních návštěvníků tak budou ve spolupráci s partnery veletrhu opět distribuovány OPTA klubové karty umožňující vstup na veletrh zdarma.

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář