SILMO PARIS 2022: 23.–26. září

>> tisková zpráva mezinárodního veletrhu Silmo Paříž

 

SILMO PARIS 2022 – Vítejte vizionáři!

Zveme Vás k návštěvě veletrhu SILMO Paříž, který se koná tradičně na severním pařížském výstavišti Villepinte v termínu od 23. – 26. září 2022.

SILMO Paris se opět představí jako křižovatka mezinárodního obchodu a pozoruhodná platforma pro optický obor. Jeho poselství „Vítejte vizionáři!“ je zvoláním, které vyzývá ke shromažďování nápadů, konceptů, technologického pokroku a trendů.

Přehled akcí, které si během SILMO Paris 2022 nesmíte nechat ujít!

V centru přehlídky budou moci profesionálové najít SILMO Next: přehlídka tvorby a inovací se točí kolem různých vzájemně se doplňujících oblastí: konference, workshopy zaměřené na nové technologie (metavery, chytré brýle atd.), přednášky, nemluvě o digitální vesnici sdružující společnosti, které budou propagovat a prodávat své high-tech produkty.

V rámci SILMO Next představí také Meilleurs Ouvriers de France (MOF). Tato inkarnace dědictví brýlí demonstruje, že současnost a budoucnost se prolínají v tvorbě a dědictví.

Představivost, koncepci a trendy představí Trends Forum: výběr toho nejlepšího z nabídky brýlových obrouček a slunečních brýlí vystavujících firem. Tuto nabídku představí i digitální časopis TRENDS by SILMO.

Vytoužené a očekávané ocenění SILMO d’OR také zaujme své místo na veletrhu. Jako živá ukázka inovací budou nominované a vítězné produkty pro ročník 2022 představeny této profesi.

A konečně, novinka pro rok 2022, prostor SILMO Next vystaví výtvory vítězů první SOUTĚŽE OPTICKÉHO DESIGNU. Na vrcholu výzvy bude vítězi soutěže udělena cena na příštím SILMO Paris.

S cílem podpořit profesionály oční optiky v jejich přístupu k dokonalosti bude SILMO Paris opět podporovat výzkum v oblasti zraku a optiky se SILMO Academy.

Těšíme se na Vás v září v Paříži.
silmoparis.com

Registrace vstupenek
Kontakt – informace – registrace: Active Communication s.r.o., Zastoupení francouzských odborných veletrhů, visitor@fracouzskeveletrhy.cz, +420 222 518 587

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář