Transformace kanceláře SČOO

> probíhá modernizace a zefektivnění fungování kanceláře

Kancelář SČOO nyní prochází velmi významnou změnou

Jak jsme s předstihem informovali naše členy na poslední Valné hromadě, kancelář SČOO prochází v těchto měsících velmi významnou změnou. Účetní záležitosti byly předelegovány pod správu externí profesionální společnosti, byla zrušena kamenná kancelář a změněno sídlo společnosti (i korespondenční adresa) viz – ZDE. Zároveň vytváříme eKancelář a zdokonalujeme web, který bude brzy našim členům poskytovat příjemnější prostředí pro získávání informací i jednodušší komunikaci s kanceláří a připravujeme na příští rok mnoho dalších novinek.

Od modernizace kanceláře si slibujeme kromě zefektivnění fungování i optimalizaci nákladů, což je s ohledem na současné celosvětové dění doslova nezbytné. V žádném případě však nebudou naši členové ani náš obor ochuzeni o služby jim poskytované, ba právě naopak, služby plánujeme rozšířit a komunikaci zdokonalit.

Transformace kanceláře je náročnou záležitostí a její kompletní uskutečnění bude trvat ještě mnoho měsíců, ale základní fáze proběhne do konce tohoto roku. Proto vás prosíme, na dočasné období do konce tohoto roku, o pochopení nárůstu pracovního vytížení kanceláře.

Při realizaci změn jsme se bohužel nedohodli na další spolupráci s dosavadní sekretářkou paní Blankou Mizerovou a proto si celou její agendu nyní přibírá tajemník Pavel Šebek. Blanka Mizerová pracovala pro SČOO jako sekretářka 12 let a s její prací jsme byli vždy spokojeni. Přejeme jí všechno nejlepší do dalšího života mimo opticko-optometrickou rodinu.

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář