Valná hromada a kongres SČOO při akci SILMO Showroom Praha

>> 4. – 5. června v Galerii Mánes v Praze

 

Společenstvo již dlouho plánovalo společnou akci se Silmo Paris, a ta letos v červnu konečně proběhne. Co se bude dít?:

  • SILMO Paris – přední mezinárodní veletrh oční optiky – organizuje letos v červnu pro české optiky a optometristy SILMO Showroom Praha, tedy představení toho nejlepšího z pařížského veletrhu v Praze, a to v neděli 5. června
  • SČOO pro své členy využije prostředí toto atraktivního show a dlouholetého přátelství a podpory SILMO k zorganizování – každoroční valné hromady i vzdělávacího kongresu, při kterém budou přednášet také světoví odborníci ze SILMO ACADEMY, a to v sobotu 4. června.
  • Aktivity SILMO a SČOO propojí společná večerní Koktejl-Party, s kvalitním cateringem a hudební produkcí – v sobotu večer.

Záměrem akce je umožnit…

  • našim členům během jednoho víkendu v elegantním prostředí a na krásném místě v Praze účast na valné hromadě, řešení členských a oborových záležitostí, získání unikátních odborných znalostí a informací od mezinárodních přednášejících a zábavu při party
  • a všem optikům a optometristům (tedy i nečlenům) pak získání přehledu o výrobcích předních světových firem působících v oboru a vystavujících na Silmo
  • … a to vše ve velmi hezkém a uvolněném prostředí Galerie Mánes v Praze, s prvotřídním pohoštěním a za doprovodu DJe po celý den (a věříme, že i za krásného počasí)

Rezervujte si tedy první červnový víkend a přijeďte do Prahy na Valnou hromadu, vzdělat se, seznámit se s prezentacemi a produkty světových optických firem a propojit se s kolegy ze zahraničí!

Více informací můžete získat v průběhu OPTY na stáncích SČOO nebo SILMO a při prezentaci akce v sobotu odpoledne v OPTA Forum. Informace včetně možnosti on-line registrace budeme průběžně zveřejňovat od konce března na našem webu.

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář