POSUNUTÍ TERMÍNU – Valná hromada, kongres SČOO a SILMO Showroom Praha v Galerii Mánes v Praze

S ohledem na turbulentní dění posledních měsíců v naší profesi na národní i na celosvětové úrovni, jsme byli donuceni posunout termín konání této akce. Aktualizované informace zveřejníme, jakmile se situace vyjasní. Děkujeme za pochopení.

Vážení kolegové,

Společenstvo se rozhodlo nabídnout letos na jaře oboru velmi unikátní akci…

SILMO Paris – známý mezinárodní veletrh oční optiky – organizuje letos v dubnu pro české optiky a optometristy SILMO Showroom Praha, tedy představení toho nejlepšího z pařížského veletrhu v Praze, a to v neděli 26. dubna.
+
SČOO pro své členy využije prostředí toto atraktivního show a dlouholetého přátelství a podpory SILMO  k zorganizování – každoroční valné hromady i vzdělávacího kongresu, při kterém budou přednášet světoví odborníci SILMO, a to v sobotu 25. dubna.
+
Aktivity SILMO a SČOO propojí společná večerní Koktejl-Party, s velmi kvalitním cateringem a hudební produkcí – v sobotu večer.

Záměrem je umožnit…

  • našim členům během jednoho víkendu v elegantním prostředí a na krásném místě v Praze účast na valné hromadě, řešení členských a oborových záležitostí, získání unikátních odborných znalostí a informací od mezinárodních přednášejících a zábavu při party
  • všem optikům a optometristům (tedy i nečlenům) pak získání přehledu o výrobcích předních světových firem působících v oboru a vystavujících na Silmo

… a to vše zdarma ve velmi exkluzivním a uvolněném prostředí Galerie Mánes v Praze, s prvotřídním pohoštěním a za doprovodu DJe po celý den.

Rezervujte si tedy poslední dubnový víkend a přijeďte do Prahy na Valnou hromadu, vzdělat se, seznámit se s prezentacemi a produkty světových optických firem a propojit se s kolegy se zahraničí!

Podrobnosti a možnost on-line registrace zveřejníme po letošní OPTĚ.

Poznámka: více informací můžete získat také v průběhu OPTY na stáncích SČOO nebo SILMO při nadcházející OPTĚ a při prezentaci akce v sobotu v 18:00 v OPTA Forum.

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář