Veletrh OPTA 2022

<<< 11. – 13. března na brněnském výstavišti >>>

Po nucené dlouhodobé přestávce začaly na brněnském výstavišti opět probíhat tradiční veletrhy a další akce. OPTA 2022 se má uskutečnit ve dnech 11. – 13. března.

Veletrhy Brno k OPTĚ 2022 uvádějí:

„Věříme, že již nic nepřekazí konání plánovaných veletržních projektů. Zatímco v loňském roce byla příprava veletrhu velmi riskantní, letos se nacházíme ve zcela jiné situaci. Roste kolektivní imunita nejen v České republice, ale i celé EU. Veletrhy se mohou konat, ale stále za určité obezřetnosti všech zúčastněných a dodržování určitých pravidel, která vycházejí z opatření Ministerstva zdravotnictví ČR.

Podstatou veletrhů je osobní setkávání lidí, které přináší navazování nových obchodních vazeb, nové podněty a nápady. Doufáme, že přátelskou i obchodní atmosféru, ničím nezastupitelný osobní a společenský aspekt, který nám všem tak chyběl, přinese i 26. ročník Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA.

Pro vystavovatele, kteří se přihlásí do 19. 11.2021, platí desetiprocentní cenové zvýhodnění. O přípravách veletrhu a chystaném doprovodného programu vás budeme průběžně informovat.“

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář