Veletrh opti Mnichov 10. – 12. ledna 2020

Veletrh opti je první vrcholnou odbornou událostí v roce 2020, veletrhu se účastní přes 600 vystavovatelů ze 40 zemí na výstavní ploše 60 000 m2, očekává se návštěva 30 000 odborných návštěvníků z celé Evropy. Veletrh opti je platformou pro kompletní odvětví oční optiky: skla, obroučky, kontaktní čočky, nástroje pro optiky, design a vybavení prodejen.

Zažijte vzrušující premiéry firem jako Thomas Sabo, Delirious, Kreuzberg Kinder, MIGA EYEWEAR a Accrue. Dále se v 16 opti-boxech jako vždy prezentují nové značky.

Během pouhých tří dnů mají odborní návštěvníci možnost prozkoumat a vyzkoušet si produkty více než 1200 značek. To vše rámci jednoho veletrhu. Návštěvou veletrhu získá oční optik vše, co potřebuje pro nadcházející obchodní rok. Může si porovnat výrobce, prohlédnout novinky a objevit trendy, které jistě nadchnou i jeho zákazníky.

Navštivte nové oblasti veletrhu-pokračující vzdělávání a transfer znalostí v opti CAMPUS a opti FORUM.

Navštivte také opti SHOWCASE – interaktivní oblast zážitků v hale C4, kde se opět pořadatel zaměřujem na ústřední témata, která směřují do budoucnosti a dávají nové nápady a návrhy.

Pozvánka na veletrh s nabídkou vstupenek a ubytování zde: OPTI_MUENCHEN_20

 

 

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář