Vítejte na novém webu SČOO!

Rozsah zveřejňovaných informací a poskytovaných služeb je nyní striktněji dělen pro různé úrovně členství ve Společenstvu a proto je důležité, aby se naši členové přihlásili do členské zóny webu a aktivovali si svůj uživatelský profil (svůj účet) použitím uživatelského jména (členské číslo) a hesla (přenastavte si heslo přes kolonku “zapomenuté heslo”), doplnili si všechny kontaktní údaje a získali tak přístup k informacím. V opačném případě uvidí pouze obecnou a značně omezenou část webu pro veřejnost. (Podrobný návod k resetování hesla naleznete při přihlašování)

Obsah nového webu jsme kromě zpřehlednění orientace ve zveřejněných informacích také rozšířili o poradnu, monitoring legislativy a několik dalších kategorií. Zaregistrujte se prosím do členské zóny, prohlédněte si web a sdělte nám vaše dojmy a názory.

Web jsme spustili, nicméně ho budeme ještě nějaký čas dodělávat a ladit, aby byl uživatelsky co nejpříjemnější a jeho obsah se bude dále rozrůstat – toto je pouze začátek. O změnách vás budeme průběžně informovat. Děkujeme za pochopení. 

V případě nejasností a dotazů, kontaktujte naši kancelář.

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář