Vyhrajte cestu na SILMO PAŘÍŽ 2020 na veletrhu OPTA BRNO!

Jako v minulých letech se veletrh SILMO Paříž představí na brněnském veletrhu OPTA v rámci stánku Společenstva českých optiků a optometristů.

Zastavte se na stánku a vyplňte losovací kupon. Losování proběhne na OPTA party v sobotu 14. března. Budeme losovat dva výherce a výhra obsahuje 1 letenku ekonomické třídy, úhradu 1 noci v hotelu (pro dvě osoby) v termínu od 2. – 5. října 2020, VIP vstupenku na veletrh a pozvání na oficiální večer veletrhu SILMO Paříž. Je to na Vás!

SILMO Paříž je nejen důležitou podzimní událostí ale také součástí mezinárodního projektu SILMO Family. Spojuje rodinu jedinečných profesionálů s cílem obohatit své zkušenosti a know-how z celého světa prostřednictvím veletrhů SILMO Paříž, SILMO Bangkok, SILMO Istanbul, neb o také Copenhagen Specs (Berlín a Barcelona) a SILMO Showroom (Praha a Lisabon). SILMO Paříž je srdcem systému a organizuje tyto satelity nabízející prezentaci odvětví v souladu s aktuálním hospodářským vývojem. S více než 53 000 návštěvníky, 1 650 vystavovateli a 110 000 m2výstavní plochy se značka SILMO FAMILY stává největší optickou komunitou na světě.

SILMO Family vás zve k setkání v Praze 26. dubna 2020 na SILMO Showroom Prague a v Paříži ve dnech 2. – 5. října 2020 na FUTURISSILMO!

 

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář