Co je Silmo Akademie… a její celoživotní profesní vzdělávání?

SILMO Academy byla založena v Paříži v roce 2010. Vznikla z uvědomění, že oční optici a optometristé potřebují celoživotně rozvíjet své dovednosti a rozšiřovat své znalosti v oblastech zraku a oční optiky, aby mohli efektivněji plnit také stále se rozvíjející zrakové požadavky svých zákazníků. Veletrh SILMO Paris se rozhodl podporovat odborníky v této strategii vytvořením specializovaného školicího orgánu a vědeckého sympozia, zaměřeného na všechny profesionály, kteří si přejí zvyšovat svoji odbornost. Jako fórum pro zlepšování znalostí a sdílení zkušeností v různých aspektech vidění a kompenzaci ztráty zraku je SILMO Academy nyní uznávána mnoha zeměmi jako poskytovatel vzdělávání v rámci celoživotního profesního rozvoje.

SILMO Academy se za 13 let své existence vyvinula do mezinárodního fóra poskytujícího prostor pro dialog a předávání informací o nejnovějším vědeckém vývoji v oblasti zraku a oční optiky; fórem pro optiky, optometristy a další odborníky na vidění po celém světě.

V roce 2022 se SILMO Academy spojila s Mezinárodní asociací optiků (IOA) za účelem dalšího rozvoje školicích iniciativ po celém světě. Jednou z těchto iniciativ je i partnerství se SČOO s cílem prezentovat vzdělávání SILMO Academy během Víkendu SČOO v České republice. V květnu 2024 představí v Praze již třetí ročník tematických prezentací a diskusí. Na základě zpětné vazby a spolupráce se Společenstvem byl sestaven informativní a podnětný program.

Akce “Víkend SČOO 2024”… se uskuteční 18. – 19. května

Vzdělávání SILMO Academy během akce Víkend SČOO 2024

 

 

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář