Poradna

Společenstvo zprostředkovává poradenství pro své členy, které pak  zveřejňuje v anonymní podobě v této sekci PORADNA (spolu s dalšími informacemi). Členům fyzickým osobám může poskytnout poradenství v oblasti praktikování oční optiky a optometrie a členům podnikajícím v oboru navíc i v otázkách podnikatelských.

Máte-li dotaz, pošlete ho prosím emailem na emailovou adresu naší kanceláře, uveďte své jméno a členské číslo a dotaz. Váš dotaz budeme dle jeho zaměření pravděpodobně konzultovat s našimi poradci v dotčené oblasti, proto nám prosím umožněte adekvátní časovou prodlevu pro poskytnutí fundované, závazné a zveřejnitelné odpovědi.

Před zasláním dotazu si prosím pročtěte zveřejněné příspěvky níže – možná je v nich již na váš dotaz odpovězeno.

Poradenství můžeme zprostředkovat případně i osobám, které nejsou členy SČOO, pouze však za poplatek od 1.000 Kč + DPH výše, a to po individuálním posouzení dotazu.

Aktuální informace k EET – březen 2017

Po několikatýdenních dohadech, do které vlny EET spadá činnost očních optiků se po 6. březnu 2017 na webových stránkách finanční správy k EET v sekci Nejčastější dotazy podnikatelů http://www.etrzby.cz/…-podnikatelu

Přečíst více »

Čistota oboru je ve vašich rukách

Mnoho z vás dlouhodobě a opakovaně informuje sekretariát Společenstva o nekalých profesních nebo podnikatelských praktikách ve svém okolí a žádá o řešení situace. Společenstvo je organizací, která má

Přečíst více »