SILMO PAŘÍŽ 2020 v říjnu neproběhne, ale: Nový plán a formát jak dodržet závazek a podpořit obor optiky do roku 2021

Zpráva od organizátorů veletrhu SILMO

(Aktualizace jejich dřívější informaceZDE)

“Od začátku letošní globální zdravotní a hospodářské krize se SILMO zavázalo a zavedlo mnohá opatření na ochranu a podporu podniků v oboru optiky. Zejména v polovině července SILMO potvrdilo konání veletrhu v plánovaném termínu 2020. Povzbuzeni vzestupem aktivity optiků a příznivou situací SILMO předpokládalo, že bude moci potvrdit termín konání veletrhu od 2. do 5. října na severním výstavišti Villepinte Paříž.

Bohužel vzhledem k přetrvávajícím nejistotám se představenstvo veletrhu SILMO se svým partnerem COMEXPOSIUM rozhodli nepořádat veletrh na výstavišti Villepinte ve formátu veletrhu, jak ho známe.

Přesto chce SILMO dodržet své závazky, podpořit odvětví a splnit své poslání prezentovat a uvádět na trh novinky a inovace.

V období října až listopadu se SILMO vydá na cestu a setká se s optiky v různých francouzských městech. Formát „Silmo Outside the Walls“ nabídne aktivity věrné duchu veletrhu SILMO. Vše začne v centru Paříže ve dnech 4. a 5. října 2020 a bude pokračovat každé pondělí v měsíci říjnu v různých městech, jako je Bordeaux, Lyon, Rennes a Bruxelles.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovatZDE

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář