Veletrh SILMO Paris 2020 proběhne… 2.– 5. října v Paříži

Zpráva od organizátorů veletrhu SILMO:

“SILMO 2020 se těší na setkání v Paříži!

Několik měsíců před zahájením SILMO Paris 2020 se již 700 přihlášených vystavovatelů a celý tým veletrhu připravuje na otevření letošního ročníku. Veletrh se bude konat v plánovaném termínu, 2. – 5. října na severním pařížském výstavišti Villpeinte.

V této výjimečné situaci budou zajištěna veškerá hygienická a regulační opatření, jak potvrzuje ředitel veletrhu, Eric LENOIR: „Těšíme se na dlouho očekávané setkání optického oboru. V této jedinečné souvislosti je ochrana vystavovatelů a návštěvníků v centru našich zájmů. Ujišťujeme vás, že zajistíme veškerá hygienická, zdravotní a regulační opatření platných v době konání veletrhu. Více než kdy jindy děláme vše, co je v našich silách, aby se veletrh stal opět představitelem inovací a inspirace, které jsou důležité a urychlují obnovení činnosti v tomto odvětví.“

Kontakt pro vstupenky na veletrh – ZDE 

Aktualizace srpen 2020:
Vzhledem k přetrvávajícím nejistotám spojenýcm s nájazou COVID se veletrh SILMO 2020 v tradičním formátu konat nebude. Proběhnou však menší akce „Silmo Outside the Walls“. Více informací – ZDE.

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář