“Víkend SČOO” v Praze 3.-4. června

vzdělávání > diskuse > VH > výstavka brýlí > Party

 

||  REGISTRACE NA AKCI -> ZDE  ||

První víkend v červnu proběhne zcela unikátní profesní akce “Víkend SČOO”, a to na až neuvěřitelně atraktivním místě – v prostoru Klubu Lávka v samém srdci Prahy, těsně vedle Vltavy u Karlova mostu. Kromě velmi zajímavých vnitřních prostor budeme mít k dispozici i zahradní terasy s intimním výhledem na Karlův most a nedaleký Pražský hrad v pozadí a s možností výletů na lodích. Představte si, jaká vznikne scéna, až se po dni plným informací setmí, budeme jíst a pít za doprovodu hudby a město zapne osvětlení pražských dominant!

Během Víkendu nás čeká vzdělávání od renomovaných lektorů, diskusní fórum, profesní záležitosti, výstava brýlí, které u nás běžně nejsou k vidění a večerní Party!

CO-KDY SE BUDE DÍT?

Sobota – je připravována výhradně pro členy SČOO:
od začátku odpoledne proběhne velmi zajímavé informativně-profesní vzdělávání s diskusním forem, Valná hromada a nakonec večerní Party.

Neděle – v průběhu celého dne budou probíhat souběžně dvě události:
1) Pro členyOOvzdělávání na atraktivní a neotřelá témata od předních mezinárodních odborníků zajišťované subjektem SILMO Academy.
2) Všem zájemcům volně přístupná – SILMO Showroom Praha, což bude menší neformální výstava brýlí, které nejsou běžně v ČR k vidění.

Tuto exkluzivní a pohodovou víkendovou profesní akci organizujeme v úzkém propojení s nejznámějším mezinárodním veletrhem v Evropě a možná i na světě – Silmo Paris. Jde o vyvrcholení naší mnohaleté spolupráce se Silmo, o akci která je dárkem členům za podporu Společenstva, při jehož rozbalení dojde k odhalení velkého množství informací, zábavy a pohoštění. Pro celou profesi je pak připraveno celonedělní rozšíření obzorů ze světa brýlí.

Jak proběhl loňský nultý ročník této akce, který byl ještě bohužel ovlivněn konáním těsně po ukončení protikividových opatření můžete shlédnou na videu – ZDE.

Podrobné informace o “Víkendu SČOO” zveřejníme během OPTY (zde na našem webu a na našem stánku na OPTĚ). Možnost registrace na akci spustíme na našem webu od víkendu veletrhu OPTA až do vyčerpání kapacity prostor, která však není extrémní. Zaregistrujte se proto raději co nejdříve.
Dohadujeme pro vás také
možnost rezervace cenově rozumného ubytování.

||  REGISTRACE NA AKCI -> ZDE  ||

Související dřívější informace >

Připravujeme akci SČOO a Silmo v Praze v roce 2023

Foto-video ze Dne členů SČOO

Úspěšný “Den členů SČOO” v pražském Mánesu

 

 

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář