Vánoční a novoroční přání všem členům SČOO

> PF 2023

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové, členové SČOO,

přejeme Vám pohodové zakončení letošního roku, veselou novoroční oslavu, úspěšný celý rok 2023, a to jak osobně, tak i profesně… a samozřejmě, především hodně zdraví Vám i Vašim rodinám, spolupracovníkům a známým.

Ve Společenstvu se toho letos dělo mnoho po celý rok… v první části roku jsme uskutečnili OPTU (video), Den členů Společenstva (video a zpráva), upravovali jsme web, legislativu, poskytovali jsme Vám poradenství, spolupracovali se školami, zapojovali se do evropského profesního dění (Silmo a ECOO) a uskutečňovali i mnohé další.
V létě jsme rušili kamennou kancelář a podzimní období jsme se věnovali především zcela zásadní transformaci podoby a fungování kanceláře. Nastavení nového chodu kanceláře bude sice ještě chvíli pokračovat, ale to základní a nejnutnější již máme +/- hotovo. (info o změnách v kanceláři – zde)

V první polovině nového roku pro vás budeme dál ladit webové stránky, zjednodušovat naší vzájemnou komunikaci, připravíme Vám spolu s BVV zajímavou březnovou OPTU (včetně party:) a věříme, že v červnu pak opět uskutečníme zcela unikátní a nadstandardní akci – Den členů SČOO – s přednáškami mezinárodních přednášejících, Valnou hromadou SČOO a konečně i s menší, ale exkluzivní výstavou – SILMO Showroom Praha.

Jsme přesvědčeni, že se příští rok konečně ponese v duchu Vaší velké účasti na akcích, které pro Vás připravujeme. Obě akce si Vaši pozornost jistě zaslouží a my se těšíme, že se nám Vaší účastí vrátí energie a úsilí, které do nich vkládáme.

Věříme, že dobrou zprávou pro Vás také je, že přes zcela podstatné zdražování všeho-a-všude, jsme díky včas zahájené transformaci kanceláře, zminimalizování nákladů a zefektivnění činnosti, schopni i na příští rok nezvyšovat členské příspěvky.

Ano, víme… současná politicko-společenská situace se nejeví nijak “růžově”. Virové epidemie se šíří, “za rohem” probíhá válka, vše se razantně zdražuje a nikdo netušíme, co se bude dít. My ale stejně nahlížíme nejbližší profesní budoucnost pozitivně. Náš obor se totiž zdá být pevně a dobře ukotven, a to jak legislativně a vzděláváním, tak i v tom smyslu, že brýle a naše služby jsou zdá se potřeba “ať se děje cokoliv”. Tak doufejme, že se nepleteme a dál si držme palce, nastavujme naše podnikání chytře, ale hlavně neztrácejme optimismus a nebojme se, protože to je k ničemu. My jsme připraveni vás podporovat a pomáhat vám za jakýchkoliv podmínek – aspoň si v tomto věříme.

Děkujeme Vám, že svým členstvím ve Společenstvu dále podporujete naší existenci a činnost a jsme přesvědčeni, že v roce 2023 budete s našimi aktivitami také spokojeni. My se především těšíme, že se konečně i několikrát během nového roku všichni setkáme.

Hodně štěstí Vám přeje
Vaše představenstvo a kancelář SČOO

Sdílejte tento příspěvek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napsat komentář